Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Телевізор THOMSON 32FG2S14
В наличии
Код:003157664
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Телевізор THOMSON 32FG2S14
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Диагональ экрана | 32 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | VA |
| Тип телевизора | Smart TV 4K-телевізори з Wi-Fi LED - телевізор |
| Контрастність | 3000:1 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| HDR | без HDR |
| Технології поліпшення зображення | Dynamic Noise Reduction |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Інтерфейси підключення | Аудіовихід |
| Підтримка Smart TV | так |
| Bluetooth | так |
| Операційна система | Google TV |
| Органи управління | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 26 Вт |
| DDR | 1.5G |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (100х100мм) |
| Розміри з підставкою | 719 x 456 x 151 мм |
| Розміри без підставки | 719 x 423 x 82 мм |
| Вага з підставкою | 3.35 кг |
| Вага без підставки | 3.3 кг |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | на стіну |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор THOMSON 32FG2S14
0.0
Всего отзывов:0