Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 1366 x 768 |
| Диагональ экрана | 32 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | LCD |
| Тип телевизора | LED - телевізор |
| Контрастність | 3000:1 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 8.5mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| HDR | без HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 7 (14 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
| Енергоспоживання | 55 Вт |
| VESA | VESA (200х100мм) |
| Розміри з підставкою | 716 x 471 x 191 мм |
| Розміри без підставки | 716 x 423 x 81 мм |
| Вага з підставкою | 3.6 кг |
| Також шукають | на стіну |
Характеристики Телевізор Vinga L32HD25B
В наличии
Код:002148143
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика