Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | LCD |
| Тип телевизора | LED - телевізор |
| Поддерживаемые форматы | PNG BMP MP4 TXT VOB dat JPG MOV TS MPG |
| Контрастність | 1200:1 |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| HDR | без HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | SECAM |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| VESA | VESA (200x200мм) |
| Розміри з підставкою | 957 x 606 x 207 мм |
| Розміри без підставки | 957 x 557 x 86 мм |
| Вага з підставкою | 5.9 кг |
| Також шукають | на стіну |
Характеристики Телевізор Vinga L43FHD25B
В наличии
Код:002148293
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика