Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Телевізор Vinga S32HD25B
В наличии
Код:002149509
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Телевізор Vinga S32HD25B
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 1366 x 768 |
| Диагональ экрана | 32 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | LCD |
| Тип телевизора | Smart TV з Wi-Fi |
| Контрастність | 3000:1 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 8.5mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | G31MP2 |
| HDR | без HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 7 (14 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Операційна система | Android 11 |
| Енергоспоживання | 55 Вт |
| CPU | 4 Core A55 |
| GPU | G31MP2 |
| DDR | 1G |
| Flash Memory | 8G |
| VESA | VESA (200х100мм) |
| Розміри з підставкою | 716 x 471 x 191 мм |
| Розміри без підставки | 716 x 423 x 81 мм |
| Вага з підставкою | 3.6 кг |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | на стіну |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор Vinga S32HD25B
0.0
Всего отзывов:0