Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Телевізор Vinga S43UHD25BWEB
В наличии
Код:002147966
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Телевізор Vinga S43UHD25BWEB
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 3840 x 2160 |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип телевизора | Smart TV 4K-телевізори з Wi-Fi LED - телевізор |
| Контрастність | 1200:1 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 9.5mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | ARM Cortex |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Аудіовхід |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Bluetooth | так |
| Операційна система | WebOS |
| Енергоспоживання | 85 Вт |
| DDR | 1.5G |
| Flash Memory | 8G |
| VESA | VESA (200x200мм) |
| Розміри з підставкою | 957 x 606 x 207 мм |
| Розміри без підставки | 957 x 557 x 94 мм |
| Вага з підставкою | 6.6 кг |
| Вага без підставки | 6.5 кг |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | на стіну |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор Vinga S43UHD25BWEB
0.0
Всего отзывов:0
Телевізор Vinga S43UHD25BWEB
[[ getCurrentDecimal('13925') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('13909') ]] ₴