Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Телевізор Vinga S55UHD25BWEB
В наличии
Код:002131214
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Телевізор Vinga S55UHD25BWEB
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 3840 x 2160 |
| Диагональ экрана | 55 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип телевизора | Smart TV 4K-телевізори з Wi-Fi |
| Розміри з підставкою | 1235 x 777 x 243 мм |
| Розміри без підставки | 1235 x 716 x 69 мм |
| Вага з підставкою | 10.5 кг |
| Вага без підставки | 10.4 кг |
| VESA | VESA (200x200мм) |
| Також шукають | на стіну |
| Також | Smart TV |
| Контрастність | 1200:1 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | ARM Cortex-A55x4 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Bluetooth | так |
| Операційна система | WebOS 5.0 |
| Енергоспоживання | 138 Вт |
| CPU | ARM Cortex-A55x4 |
| GPU | Mail G31x2 |
| DDR | 1.5G |
| Flash Memory | 8G |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор Vinga S55UHD25BWEB
0.0
Всего отзывов:0
Телевізор Vinga S55UHD25BWEB
[[ getCurrentDecimal('20169') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('20146') ]] ₴