Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Телевізор Vinga S65UHD25BWEB
В наличии
Код:002147956
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Телевізор Vinga S65UHD25BWEB
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 3840 x 2160 |
| Диагональ экрана | 65 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | VA |
| Тип телевизора | Smart TV 4K-телевізори з Wi-Fi |
| Контрастність | 5000:1 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | ARM Cortex |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Аудіовхід |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Bluetooth | так |
| Операційна система | WebOS |
| Енергоспоживання | 150 Вт |
| DDR | 1.5G |
| Flash Memory | 8G |
| VESA | VESA (300x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 1446 x 902 x 270 мм |
| Розміри без підставки | 1446 x 830 x 76 мм |
| Вага з підставкою | 16.9 кг |
| Вага без підставки | 16.7 кг |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | на стіну |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор Vinga S65UHD25BWEB
0.0
Всего отзывов:0
Телевізор Vinga S65UHD25BWEB
[[ getCurrentDecimal('30404') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('30370') ]] ₴