Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Телевізор Xiaomi TV A Pro 55 2026
В наличии
Код:003564837
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Телевізор Xiaomi TV A Pro 55 2026
| Производитель | |
| Разрешение экрана | 3840 x 2160 |
| Диагональ экрана | 55 дюйм |
| Цвет | |
| Тип матрицы | QLED |
| Тип телевизора | Smart TV QLED - телевізор 4K-телевізори з Wi-Fi |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| HDR | з HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси підключення | S/PDIF |
| Wi-Fi | так |
| Bluetooth | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Операційна система | Google TV |
| Органи управління | управління смартфоном |
| Енергоспоживання | 130 Вт |
| Додатково | Youtube.com |
| VESA | VESA (200x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1226 x 770 x 312 мм |
| Розміри без підставки | 1226 x 711 x 76 мм |
| Вага з підставкою | 9.2 кг |
| Вага без підставки | 9.1 кг |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | на стіну |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Телевізор Xiaomi TV A Pro 55 2026
0.0
Всего отзывов:0
Телевізор Xiaomi TV A Pro 55 2026
[[ getCurrentDecimal('25224') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('25224') ]] ₴