Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
TFT 27" BenQ PD2706U, 4K UHD, IPS, 99% sRGB, HDR10, HDMI, DP, USB-C, USB-hub, HAS, колонки
В наличии
Код:003569100
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики TFT 27" BenQ PD2706U, 4K UHD, IPS, 99% sRGB, HDR10, HDMI, DP, USB-C, USB-hub, HAS, колонки
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Диагональ экрана | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Час реакції, мс | 5 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Тип підсвітки | wLED |
| Кут огляду, гор/верт | 178/178 |
| Статична контрасність | 1200:1 |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB Type-C | 2 |
| Додаткові роз'єми | 3 x USB 3.2, 2 x USB Type-B, 1 x аудіороз'єм |
| VESA | 100x100 |
| Колонки | Так |
| Джерело живлення | внутрішнє |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +20°, Регулювання по висоті: 110 мм, Переворот (Pivot): +/-90°, Обертання (Swivel): +/-15° |
| Особливості | KVM-перемикач, HDR10, VESA DisplayHDR 400, USB-C Power Delivery - 90 Вт |
| Колір | чорний |
| Вага, кг | 8,3 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - TFT 27" BenQ PD2706U, 4K UHD, IPS, 99% sRGB, HDR10, HDMI, DP, USB-C, USB-hub, HAS, колонки
0.0
Всего отзывов:0
TFT 27" BenQ PD2706U, 4K UHD, IPS, 99% sRGB, HDR10, HDMI, DP, USB-C, USB-hub, HAS, колонки
[[ getCurrentDecimal('30931') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('30689') ]] ₴