Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Тостер Ardesto T-F17WG
В наличии
Код:003570600
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Тостер Ardesto T-F17WG
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 0.9 кг |
| Функция подогрева | |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Количество отделений | 2 відділення для тостів |
| Функция размораживания | Да |
| Тип керування | механічне |
| Потужніть | 930 Вт |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Габарити | 270 х 180 х 150 мм |
| Колір | білий |
| Також шукають | для бутербродів |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Тостер Ardesto T-F17WG
0.0
Всего отзывов:0