Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Тостер Ardesto T-K200
В наличии
Код:002148254
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Тостер Ardesto T-K200
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 1.83 кг |
| Функция подогрева | |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Количество отделений | 2 відділення для тостів |
| Функция размораживания | Да |
| Тип керування | механічне |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Потужніть | 800 Вт |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Габарити | 32 х 21.5 х 18 см |
| Також шукають | для бутербродів |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Тостер Ardesto T-K200
0.0
Всего отзывов:0