Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Тостер Gorenje T850DPB
В наличии
Код:003157822
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Тостер Gorenje T850DPB
| Производитель | |
| Вес | 1.1 кг |
| Функция подогрева | |
| Материал корпуса | |
| Количество отделений | 2 відділення для тостів |
| Функция размораживания | Да |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для бутербродів |
| Тип керування | механічне |
| Потужніть | 850 Вт |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Відсік для зберігання шнура | так |
| Довжина шнура | 0.8 м |
| Габарити | 240 x 204 x 174 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Тостер Gorenje T850DPB
0.0
Всего отзывов:0