Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Тостер Gorenje T850WE
В наличии
Код:002628486
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Тостер Gorenje T850WE
| Производитель | |
| Вес | 1.2 кг |
| Функция подогрева | |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Количество отделений | 2 відділення для тостів |
| Функция размораживания | Да |
| Тип керування | електронне |
| Потужніть | 850 Вт |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Відсік для зберігання шнура | так |
| Довжина шнура | 1 м |
| Габарити | 30.7 x 18 x 16.7 см |
| Колір | білий |
| Також шукають | для бутербродів |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Тостер Gorenje T850WE
0.0
Всего отзывов:0