Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.49 кг |
| Функция подогрева | |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Количество отделений | 2 відділення для тостів |
| Функция размораживания | Да |
| Тип керування | електронне |
| Потужніть | 1050 Вт |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Відсік для зберігання шнура | так |
| Довжина шнура | 0.85 м |
| Габарити | 30 x 17.2 x 20.1 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для бутербродів |
Характеристики Тостер Philips HD2637/90
В наличии
Код:002023690
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика