Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.4 кг |
| Функция подогрева | |
| Материал корпуса | |
| Количество отделений | 2 відділення для тостів |
| Функция размораживания | Да |
| Тип керування | електронне |
| Потужніть | 850 Вт |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Відсік для зберігання шнура | так |
| Габарити | 200 x 316 x 186 мм |
| Колір | білий |
| Також шукають | для бутербродів |
Характеристики Тостер Tefal TT693110
В наличии
Код:002631422
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика