Маркетплейс твоей Страны![]()
Трактор-газонокосарка садовий бензиновий HECHT 5102 TWIN
Нет в наличии
Код:001332518
Характеристики Трактор-газонокосарка садовий бензиновий HECHT 5102 TWIN
| Производитель |
Описание Трактор-газонокосарка садовий бензиновий HECHT 5102 TWIN
Трактор-газонокосарка садовий бензиновий HECHT 5102 TWIN
Трактор садовий бензиновий HECHT 5102 – це практична та функціональна аграрна самохідного типу техніка на базі бензинового двигуна Loncin. Простий в управлінні підходить для догляду за великими ділянками.
Характеристики:
| Модель двигуна | двоциліндровий LONCIN OHV |
| Об'єм двигуна | 586 см3 |
| Місткість бака | 7.5 л |
| Робоча ширина | 102 см |
| Регулювання висоти стрижки | Центральна |
| Коробка передач | HYDRO-GEAR |
| Висота стрижки | 30-90 мм |
| Швидкість вперед/назад | 8.8/4.5 км/год. |
| Колеса | на ширикопідшипниках 15/18" |
| Травозбірник | 245 л |
| Розміри | 231х96х111 см |
| Вага | 190 кг |
Отзывы и вопросы о - Трактор-газонокосарка садовий бензиновий HECHT 5102 TWIN
0.0
Всего отзывов:0