Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Покрытие | Оцинкований |
| Довжина цвяху | 19 мм |
| Діаметр цвяху | 3 мм |
| Діаметр голови | 6,3 мм |
| Вміст | 80 мл |
| Кількість цвяхів | 800 шт. |
| Тип упаковки | Балон |
| Матеріал цвяхів | Сталь спеціального загартування |
Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Покрытие | Оцинкований |
| Довжина цвяху | 19 мм |
| Діаметр цвяху | 3 мм |
| Діаметр голови | 6,3 мм |
| Вміст | 80 мл |
| Кількість цвяхів | 800 шт. |
| Тип упаковки | Балон |
| Матеріал цвяхів | Сталь спеціального загартування |