Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Укорочене в'язане поло - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наличии
Код:003887168
Характеристики Укорочене в'язане поло - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | поло |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 45см |
| Довжина рукава від горловини, см | 26см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 3см |
Читать полностью
Сховати
Описание Укорочене в'язане поло - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Укорочене в’язане поло — стильна та жіночна модель із сучасним акцентом. Приталений крій красиво підкреслює силует, а еластична в’язка м’яко прилягає до тіла та гарно розтягується, забезпечуючи комфорт у носінні. Однотонний дизайн виглядає лаконічно та легко поєднується з різними елементами гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Укорочене в'язане поло - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0