Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Ваги кухонні Ardesto SCK-893LEMON
Нет в наличии
Код:002147998
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Ваги кухонні Ardesto SCK-893LEMON
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 0.49 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Тип | електронні |
| Градація | 1 г |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Особливості | автовідключення |
| Індикатор перевантаження | так |
| Тип керування | сенсорне |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Елемент живлення | 2 х ААА |
| Живлення | батарейка |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Матеріал корпуса | загартоване скло |
| Колір | різнокольоровий |
| Габарити | 240 х 150 х 18 мм |
| Одиниці вимірювання | г |
| Матеріал чаші | скло |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ваги кухонні Ardesto SCK-893LEMON
0.0
Всего отзывов:0
Ваги кухонні Ardesto SCK-893LEMON
[[ getCurrentDecimal('458') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('397') ]] ₴