Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Ваги кухонні Beurer KS 34 Stainless Steel
Нет в наличии
Код:002628485
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Ваги кухонні Beurer KS 34 Stainless Steel
| Производитель | |
| Вес | 0.98 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Матеріал корпуса | метал |
| Елемент живлення | 4 х ААА |
| Габарити | 263 х 200 х 20 мм |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Колір | чорний |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Індикатор перевантаження | так |
| Живлення | батарейка |
| Тип | електронні |
| Тип керування | сенсорне |
| Максимальна вага зважування | 15 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | кг |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ваги кухонні Beurer KS 34 Stainless Steel
0.0
Всего отзывов:0
Ваги кухонні Beurer KS 34 Stainless Steel
[[ getCurrentDecimal('2111') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2111') ]] ₴