Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Ваги кухонні Grunhelm KES-055FG
В наличии
Код:002630761
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Ваги кухонні Grunhelm KES-055FG
| Производитель | |
| Вес | 0.26 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Измерение объема жидкости | |
| Градація | 1 г |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Тип керування | кнопки |
| Колір | бронзовий |
| Габарити | 240 х 75 х 25 мм |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Тип | електронні |
| Одиниці вимірювання | унція |
| Особливості | автовідключення |
| Також шукають | недорогі |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Індикатор перевантаження | так |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ваги кухонні Grunhelm KES-055FG
0.0
Всего отзывов:0
Ваги кухонні Grunhelm KES-055FG
[[ getCurrentDecimal('444') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('444') ]] ₴