Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.35 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Измерение объема жидкости | |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | мл |
| Матеріал корпуса | загартоване скло |
| Тип керування | сенсорне |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | CR2032 |
| Особливості | автовідключення |
| Габарити | 215 х 140 х 15 мм |
| Колір | різнокольоровий |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Ваги кухонні Rotex RSK14-M macaron
В наличии
Код:002630539
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика