Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Ваги кухонні Rotex RSK15-B
Нет в наличии
Код:003564909
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Ваги кухонні Rotex RSK15-B
| Производитель | |
| Вес | 0.39 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Тип керування | кнопки |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Одиниці вимірювання | г |
| Матеріал корпуса | метал |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
| Елемент живлення | 2 х ААА |
| Особливості | послідовне зважування в одній посуді |
| Габарити | 210 х 180 х 20 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Ваги кухонні Rotex RSK15-B
0.0
Всего отзывов:0