Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Вентилятор Ardesto FT-23A
В наличии
Код:003154820
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Вентилятор Ardesto FT-23A
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 1.18 кг |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Металл Пластик |
| Уровень шума | 60 децебел |
| Тип | настільний |
| Вид | лопатевий |
| Рекомендована площа обслуговування | 15 м² |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Додаткові характеристики | захист від перегріву |
| Управління | механічне |
| Можливість регулювання | автоповорот |
| Функції | автоповорот |
| Діаметр | 23 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Габарити | 39.5 х 28 х 20.8 см |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Вентилятор Ardesto FT-23A
0.0
Всего отзывов:0