Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Вентилятор Ardesto FT-B25W
В наличии
Код:003155064
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Вентилятор Ardesto FT-B25W
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 1.1 кг |
| Количество скоростей | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | настільний |
| Вид | лопатевий |
| Рекомендована площа обслуговування | 15 м² |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Додаткові характеристики | можливість регулювання за напрямком потоку повітря |
| Управління | механічне |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
| Діаметр | 15 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Габарити | 300 х 250 х 190 мм |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Вентилятор Ardesto FT-B25W
0.0
Всего отзывов:0