Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Вентилятор Hölmer HFS-1217B
В наличии
Код:003156307
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Вентилятор Hölmer HFS-1217B
| Производитель | |
| Количество скоростей | 3 |
| Материал корпуса | Металл Пластик |
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Додаткові характеристики | регулювання висоти |
| Управління | електронне |
| Можливість регулювання | у напрямку потоку повітря |
| Функції | автоповорот |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Габарити | 1200 х 480 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Вентилятор Hölmer HFS-1217B
0.0
Всего отзывов:0