Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Вентилятор Mystery MSF-2446
Нет в наличии
Код:003568615
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Вентилятор Mystery MSF-2446
| Производитель | MYSTERY |
| Вес | 2.6 кг |
| Количество скоростей | 3 |
| Материал корпуса | Металл Пластик |
| Тип | підлоговий |
| Вид | лопатевий |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м² |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Додаткові характеристики | світловий індикатор |
| Управління | пульт ДУ |
| Можливість регулювання | у напрямку потоку повітря |
| Функції | таймер |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Кількість лопатей | 3 |
| Габарити | 1250 х 420 х 110 мм |
| Колір | синій |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Вентилятор Mystery MSF-2446
0.0
Всего отзывов:0