Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
В'язане ажурне поло в ромби - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887307
Характеристики В'язане ажурне поло в ромби - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | ромб |
| Склад тканини | 50% бавовна, 50% акрил |
| Фасон | поло |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Сезон | Літо |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 56см |
| Довжина рукава від горловини, см | 32см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 48см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 10см |
Читать полностью
Сховати
Описание В'язане ажурне поло в ромби - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язане ажурне поло в ромби — стильна та водночас легка модель, що поєднує комфорт і витончену фактуру. Ажурна в’язка з ромбовим візерунком додає виробу об’єму та робить його візуально цікавим, зберігаючи однотонну стриманість. Вільний фасон дарує комфорт у русі та створює розслаблений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - В'язане ажурне поло в ромби - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0