Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
В'язане поло оверсайз із ґудзиками на горловині - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наличии
Код:003919395
Характеристики В'язане поло оверсайз із ґудзиками на горловині - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | ажурна в'язка |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | поло |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Сезон | Літо |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 53см |
| Довжина рукава від горловини, см | 31см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 51см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 9см |
Читать полностью
Сховати
Описание В'язане поло оверсайз із ґудзиками на горловині - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язане поло оверсайз — стильна та комфортна модель, що поєднує класичні елементи з сучасним вільним силуетом. Ажурна в’язка додає виробу легкості та робить його більш виразним і фактурним.
Модель має комірець, під яким розташована застібка на три ґудзики.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - В'язане поло оверсайз із ґудзиками на горловині - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
В'язане поло оверсайз із ґудзиками на горловині - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('950') ]] ₴