Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
В'язаний жіночий кардиган із відкладним коміром - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наличии
Код:003887346
Характеристики В'язаний жіночий кардиган із відкладним коміром - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | Молодежный |
| Застежка | гудзик |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | Молочный |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 80% акрил, 13% поліамід, 7% еластан |
| Фасон | з коміром |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Кардіган |
| Довжина переду виробу, см | 49см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 41см |
Читать полностью
Сховати
Описание В'язаний жіночий кардиган із відкладним коміром - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язаний жіночий кардиган із відкладним коміром — стильна та водночас затишна модель для прохолодної пори. Укорочений фасон додає силуету легкості та сучасності, красиво підкреслюючи лінію талії. Кардиган застібається на ґудзик, що створює акуратний, зібраний вигляд і дозволяє носити його як у застібнутому, так і в розстібнутому варіанті.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - В'язаний жіночий кардиган із відкладним коміром - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
В'язаний жіночий кардиган із відкладним коміром - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('980') ]] ₴