Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відеокарта GeForce GT710 2048Mb MSI (GT 710 2GD3H LP)
В наличии
Код:002630193
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відеокарта GeForce GT710 2048Mb MSI (GT 710 2GD3H LP)
| Производитель | |
| Назначение | звичайна |
| Разрядность шины памяти | 64 Bit |
| Роз'єми | 1 x VGA |
| Тип системи охолодження | пасивний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.5 |
| Розміри | 146 x 69 x 19 мм |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Графічний чіп | Geforce GT 710 |
| Інтерфейс | PCI-Express 2.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Частота ядра (Base) | 954 MHz |
| Частота пам'яті | 1600 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 4096 x 2160 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Також шукають | до 5000 грн |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відеокарта GeForce GT710 2048Mb MSI (GT 710 2GD3H LP)
0.0
Всего отзывов:0
Відеокарта GeForce GT710 2048Mb MSI (GT 710 2GD3H LP)
[[ getCurrentDecimal('3534') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3530') ]] ₴