Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 7600 8Gb GAMING OC (GV-R76GAMING OC-8GD)
Нет в наличии
Код:002629497
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 7600 8Gb GAMING OC (GV-R76GAMING OC-8GD)
| Производитель | |
| Назначение | ігрова |
| Разрядность шины памяти | 128 Bit |
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | Radeon RX 7600 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Частота ядра (Base) | 2355 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2755 MHz |
| Частота пам'яті | 18000 MHz |
| Техпроцес | 7 нм |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 2 x HDMI 2.1а |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Максимальна споживана потужність | 165 Вт |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Розміри | 282 x 115 x 50 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 282 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | для стриму |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 7600 8Gb GAMING OC (GV-R76GAMING OC-8GD)
0.0
Всего отзывов:0
Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 7600 8Gb GAMING OC (GV-R76GAMING OC-8GD)
[[ getCurrentDecimal('18262') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('18262') ]] ₴