Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 16Gb GAMING OC (GV-R9070GAMING OC-16GD)
В наличии
Код:003154847
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 16Gb GAMING OC (GV-R9070GAMING OC-16GD)
| Производитель | |
| Назначение | ігрова |
| Разрядность шины памяти | 256 Bit |
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | Radeon RX 9070 |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Частота ядра (Base) | 2210 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2700 MHz |
| Частота пам'яті | 20000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 2 x HDMI 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 + 8 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Розміри | 288 х 132 х 50 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 288 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | для стриму |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 16Gb GAMING OC (GV-R9070GAMING OC-16GD)
0.0
Всего отзывов:0
Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 16Gb GAMING OC (GV-R9070GAMING OC-16GD)
[[ getCurrentDecimal('45757') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('45705') ]] ₴