Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відеореєстратор Atis BodyCam128
В наличии
Код:002149419
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відеореєстратор Atis BodyCam128
| Производитель | |
| Вес | 167 грамм |
| Количество камер | |
| Максимальна роздільна здатність відео | 2K (2048x1080) |
| Сенсор | 1/3" |
| Вбудований GPS | немає |
| Частота відео | 30 кадрів/с |
| Формат відео | h.265 |
| Об'єктив, фокусна відстань | f/1.8 |
| Кут огляду камери | 140° |
| Інфрачервона підсвітка | немає |
| Можливість повороту камери | немає |
| Запис звуку | так |
| Зовнішній екран | 3.5" LCD |
| Джерело живлення | вбудований акумулятор |
| Діапазон робочих температур | від -20 до +50 |
| Розміри | 81.5 х 56.9 х 30.8 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | з широким кутом огляду |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відеореєстратор Atis BodyCam128
0.0
Всего отзывов:0
Відеореєстратор Atis BodyCam128
[[ getCurrentDecimal('12908') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12893') ]] ₴