Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відеореєстратор Globex GE-107
В наличии
Код:003156792
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відеореєстратор Globex GE-107
| Производитель | |
| Вес | 38 грамм |
| Количество камер | |
| Максимальна роздільна здатність відео | FullHD (1920x1080) |
| Сенсор | GC1054 |
| Вбудований GPS | немає |
| Частота відео | 30 кадрів/с |
| Формат відео | AVI |
| Об'єктив, фокусна відстань | 4-шарова скляна лінза, F1.6 |
| Кут огляду камери | 140° |
| Інфрачервона підсвітка | немає |
| Запис звуку | так |
| Можливість повороту камери | так |
| Зовнішній екран | 2.0" |
| Джерело живлення | підкурювач + акумулятор |
| Порти і роз'єми | TF |
| Відображення дати | Так |
| Циклічний запис | так |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Особливості | Циклічний запис |
| Діапазон робочих температур | від -10 до +70 °C |
| Розміри | 60 x 45 x 35 мм |
| Колір | чорний |
| Вбудований екран | Є |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відеореєстратор Globex GE-107
0.0
Всего отзывов:0
Відеореєстратор Globex GE-107
[[ getCurrentDecimal('1521') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1519') ]] ₴