Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | |
| Количество камер | |
| Формат відео | MJPEG |
| Максимальна роздільна здатність відео | FullHD (1920x1080) |
| Сенсор | 5 Мпікс |
| Вбудований GPS | немає |
| Частота відео | 30 кадрів/с |
| Об'єктив, фокусна відстань | f = 2.0/f = 2.78 мм |
| Кут огляду камери | 120° |
| Інфрачервона підсвітка | є |
| Запис звуку | так |
| Зовнішній екран | 3" LCD |
| Джерело живлення | 240 mAh |
| Порти і роз'єми | miniUSB |
| Відображення дати | Так |
| Циклічний запис | так |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 32Gb |
| Особливості | G-Sensor |
| Діапазон робочих температур | від -19 до +55 °C |
| Розміри | 47 x 84 x 34 мм |
| Колір | чорний |
| Вбудований екран | Є |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Відеореєстратор Globex GE-112
В наличии
Код:002629377
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика