Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відпарювач для одягу Braun GS 7077 BK (GS7077BK)
В наличии
Код:003156161
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відпарювач для одягу Braun GS 7077 BK (GS7077BK)
| Производитель | |
| Вес | 1 кг |
| Потужність | 1600 Вт |
| Подача пари | 35 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 250 мл |
| Режими | постійний пар |
| Безпека й захист | система самоочищення |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | насадка для делікатних тканин |
| Розміри | 27 х 13.7 х 11.8 см |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач для одягу Braun GS 7077 BK (GS7077BK)
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач для одягу Braun GS 7077 BK (GS7077BK)
[[ getCurrentDecimal('3824') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3824') ]] ₴