Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-8WB
В наличии
Код:003154939
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-8WB
| Производитель | |
| Вес | 0.8 кг |
| Потужність | 1600 Вт |
| Режими | постійний пар |
| Колір | бежевий |
| Особливості | усуває до 99.9% бактерій і пилових кліщів та освіжає одяг |
| Розміри | 366 х 167 х 153 мм |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Подача пари | 28 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 100 мл |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-8WB
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-8WB
[[ getCurrentDecimal('3999') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3999') ]] ₴