Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відпарювач для одягу Grunhelm GHS-1006
Нет в наличии
Код:002623733
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відпарювач для одягу Grunhelm GHS-1006
| Производитель | |
| Вес | 0.9 кг |
| Потужність | 1000 Вт |
| Подача пари | 18 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 120 мл |
| Режими | постійний пар |
| Безпека й захист | система самоочищення |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | використання без прасувальної дошки |
| Також шукають | недорогі |
| Розміри | 25.6 х 14.6 х 12.2 см |
| Колір | рожевий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач для одягу Grunhelm GHS-1006
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач для одягу Grunhelm GHS-1006
[[ getCurrentDecimal('1149') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1149') ]] ₴