Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відпарювач для одягу Grunhelm GHS1103
Нет в наличии
Код:002627103
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відпарювач для одягу Grunhelm GHS1103
| Производитель | |
| Вес | 0.93 кг |
| Потужність | 1100 Вт |
| Подача пари | 35 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 260 мл |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Режими | постійний пар |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | швидке нагрівання |
| Також шукають | недорогі |
| Розміри | 28 х 14.5 см |
| Колір | бірюзовий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач для одягу Grunhelm GHS1103
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач для одягу Grunhelm GHS1103
[[ getCurrentDecimal('1570') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1570') ]] ₴