Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відпарювач для одягу Grunhelm GS620
В наличии
Код:002627432
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відпарювач для одягу Grunhelm GS620
| Производитель | |
| Вес | 3 кг |
| Розміри | 152 х 31 х 23 см |
| Потужність | 1600 Вт |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір | білий |
| Режими | постійний пар |
| Об'єм резервуару для води | 2700 мл |
| Подача пари | 38 г/хв |
| Особливості | коліщатка для транспортування |
| Функції | блокування для постійної подачі пари |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач для одягу Grunhelm GS620
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач для одягу Grunhelm GS620
[[ getCurrentDecimal('2699') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2699') ]] ₴