Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відпарювач для одягу Philips STH7060/80
В наличии
Код:003159193
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відпарювач для одягу Philips STH7060/80
| Производитель | |
| Вес | 1.4 кг |
| Потужність | 1500 Вт |
| Подача пари | 28 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 200 мл |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Режими | постійний пар |
| Функції | знімний резервуар для води |
| Особливості | світловий індикатор |
| Також шукають | з індикатором нагрівання |
| Розміри | 35.5 x 14.1 x 12.9 см |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач для одягу Philips STH7060/80
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач для одягу Philips STH7060/80
[[ getCurrentDecimal('4205') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4205') ]] ₴