Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відпарювач для одягу Russell Hobbs 28040-56
Нет в наличии
Код:002625933
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відпарювач для одягу Russell Hobbs 28040-56
| Производитель | |
| Вес | 1.3 кг |
| Потужність | 1800 Вт |
| Подача пари | 32 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 200 мл |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Режими | постійний пар |
| Функції | система ароматизації |
| Особливості | система TriggerLock |
| Також шукають | недорогі |
| Розміри | 27.3 х 13.8 х 13.7 см |
| Колір | коричневий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач для одягу Russell Hobbs 28040-56
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач для одягу Russell Hobbs 28040-56
[[ getCurrentDecimal('2946') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2945') ]] ₴