Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відпарювач для одягу Tefal AeroSteam (DT9814F0)
В наличии
Код:003154683
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відпарювач для одягу Tefal AeroSteam (DT9814F0)
| Производитель | |
| Вес | 1.4 кг |
| Потужність | 1400 Вт |
| Подача пари | 20 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 100 мл |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Режими | постійний пар |
| Функції | блокування для постійної подачі пари |
| Особливості | час нагрівання 30 с |
| Розміри | 325 x 140 x 160 мм |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач для одягу Tefal AeroSteam (DT9814F0)
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач для одягу Tefal AeroSteam (DT9814F0)
[[ getCurrentDecimal('5978') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5978') ]] ₴