Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відпарювач Philips GC801/10
В наличии
Код:002023064
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики
| Производитель | |
| Вес | 1.98 кг |
| Потужність | 1600 Вт |
| Подача пари | 32 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 230 мл |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | система самоочищення |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | світловий індикатор |
| Також шукають | з індикатором нагрівання |
| Розміри | 14 х 12.8 х 30.5 см |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о -
0.0
Всего отзывов:0