Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відпарювач Philips STE3170/80
В наличии
Код:002151005
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відпарювач Philips STE3170/80
| Производитель | |
| Вес | 5.7 кг |
| Потужність | 2000 Вт |
| Подача пари | 40 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 2000 мл |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Режими | постійний пар |
| Функції | усуває запахи |
| Особливості | регулятор подачі пари |
| Також шукають | потужні |
| Розміри | 172 х 32 х 31 см |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач Philips STE3170/80
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач Philips STE3170/80
[[ getCurrentDecimal('9489') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9489') ]] ₴