Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відпарювач Tefal IT2460E0
В наличии
Код:002149779
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відпарювач Tefal IT2460E0
| Производитель | |
| Вес | 4.3 кг |
| Потужність | 1800 Вт |
| Подача пари | 37 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 1500 мл |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | система самоочищення |
| Особливості | 2 рівня подачі пари |
| Розміри | 49.5 x 167 x 30.5 см |
| Колір | білий |
Отзывы и вопросы о - Відпарювач Tefal IT2460E0
0.0
Всего отзывов:0