Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Відпарювач Tefal PURE POP BLUE DT2020E1
В наличии
Код:002023781
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики
| Производитель | |
| Вес | 0.7 кг |
| Потужність | 1300 Вт |
| Подача пари | 20 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 70 мл |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Режими | постійний пар |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | світловий індикатор |
| Також шукають | недорогі |
| Розміри | 31.8 х 14.1 х 5.7 см |
| Колір | синій |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о -
0.0
Всего отзывов:0