Маркетплейс твоей Страны![]()
Відпарювач Tefal Pure Pop DT2022E1
В наличии
Код:003571277
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відпарювач Tefal Pure Pop DT2022E1
| Производитель | |
| Вес | 0.7 кг |
| Цвет | Червоний |
| Потужність | 1300 Вт |
| Подача пари | 20 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 70 мл |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Режими | постійний пар |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | світловий індикатор |
| Також шукають | недорогі |
| Розміри | 31.8 х 14.1 х 5.7 см |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач Tefal Pure Pop DT2022E1
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач Tefal Pure Pop DT2022E1
[[ getCurrentDecimal('2476') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2475') ]] ₴
