Маркетплейс твоей Страны![]()
Відпарювач Tefal Pure Pop DT2024E1
В наличии
Код:003571300
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Відпарювач Tefal Pure Pop DT2024E1
| Производитель | |
| Вес | 0.71 кг |
| Цвет | зелений |
| Потужність | 1300 Вт |
| Подача пари | 20 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 70 мл |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Режими | постійний пар |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | інноваційна двостороння система подушечок |
| Також шукають | недорогі |
| Розміри | 31.8х14.1х5.7 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Відпарювач Tefal Pure Pop DT2024E1
0.0
Всего отзывов:0
Відпарювач Tefal Pure Pop DT2024E1
[[ getCurrentDecimal('2568') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2567') ]] ₴
